
Image not available
LOCK OFFROAD LUNATIC Wheels Matte Bronze W Matte Black Ring 20x10 Rims 8x170mm ET-18mm
MFG Number: LUNATIC-2187MRMBRIn StockWheels
$423.00
In Stock
Only 4 left in stock
Dispatch within 24 Hours
Your product will be shipped quickly.
3-Year Warranty
Product is covered with warranty conditions.
Why Shop With Us
Fast Shipping
Quick dispatch and reliable delivery to your location.
Easy Return
Hassle-free returns within 30 days of purchase.
Warranty Policy
Comprehensive warranty coverage for peace of mind.
Product Information
Product Description
NEW 20x10 LOCK OFFROAD LUNATIC Matte Bronze W Matte Black Ring wheels 8x170mm with ET-18mm offset. Rims rated for 3,700 LB. Local pickup, install & nationwide shipping.
Technical Specifications
| Product Type | rims |
|---|---|
| Brand | LOCK OFFROAD |
| MFG Number / SKU | LUNATIC-2187MRMBR |
| Bolt Pattern | 8x170 |
| Diameter | 20" |
| Width | 10" |
| Offset | -18mm |
| Hub Bore | 125.2mm |
| Finish | Matte Bronze W Matte Black Ring |
| Style | LUNATIC |
| Condition | new |
Customer Reviews
No reviews yet. Be the first to review this product!